Sprzedajesz swoje produkty w Internecie, ale chcesz więcej miejsc i kanałów sprzedażowych? Masz własną stronę Internetową, Allegro, ale wciąż Ci mało? A może zainwestuj swój czas i rozwój w OLX? Jest to kolejna ciekawa alternatywna część kanału sprzedażowego marketplace!

Czym jest OLX?

OLX jest platformą typu Allegro, czyli marketplace płacisz za niektóre ogłoszenia bądź prowizję, jeżeli nie masz już możliwości wystawienia darmowych ogłoszeń. OLX wprowadził wysyłki i nowy tryb wyszukiwania produktów, komunikacji, ale i łatwej sprzedaży i intuicyjnego panelu, który ułatwia sprawę sprzedaży.

Produkty dodaje się szybko prosto, ale i intuicyjnie, wiele marek z odzieży, czy innych elementów sprzedaży jest już wbudowane w ten portal sprzedażowy.

Czy OLX bierze prowizję?

OLX pobiera opłaty w postaci prowizji bądź zakupu dodatkowych ogłoszeń. Wiele kategorii ma, ograniczoną ilość dodania darmowych ogłoszeń jak w modzie jest, tylko 50 darmowych ogłoszeń raz w miesiącu odnawia się to po 31 dniach, ale dodając, 51 produktów za ten jeden produkt będziesz musiał, zapłacić bądź podarować prowizję przy sprzedaży produktu w skali 5.5 procenta od ceny, którą ustaliłeś. Dlatego jest to korzystny portal z małymi zarobkami!

OLX co warto wiedzieć?

Na OLX obowiązują, zasady jak wszędzie warto, jednak wiedzieć, jak łatwiej sprzedać swoje produkty. Istnieje parę ważnych kwestii, o których mało osób wie, czy mówi. Dlatego poznaj naszą listę!

1. Tytuł powinien zawierać nazwę produktu, czym jest. Czyli na przykład kaseta VHS Kubuś Puchatek. Jak widzisz, jest, nazwa produktu, ale i co się w nim znajduje.

2. Opis. Opis powinien być od 500 do 2.000 znaków, aby on przyciągną uwagę klienta. Podaj cenę wartość, jaką wynosi kupujący, ale i stan produktu i wszystkie jego najważniejsze parametry.

3. Ustal cenę i dodaj przesyłki. Dodaj, przesyłki co ułatwi, Ci sprzedaż do innych miast poprzez ten portal sprzedażowy.

4. Wyraźne zdjęcia. Dodaj wyraźne zdjęcia do 8 sztuk na produkt, aby klient kupił już Twoją rzecz oczami! Jest to dosyć ważne na tym portalu!

Czy warto korzystać z OLX?

OLX to platforma typu marketplace i jest, ona warta swojej uwagi poprzez ilości ludzi odwiedzających ten portal w Polsce szacuje, się, że jest on na drugim miejscu zaraz po Allegro z 39 procentami zakupów w całym internecie. Dodatkowo OLX wprowadzając, wysyłki stał, się portalem idealnym na odległość i wejście firm na rynek Internetowy, jego niskie koszty utrzymania, czy prowizję również przekonują do wejścia w ten portal sprzedażowy. Sam w sobie portal jest, prosty zawiera, mało opłat a jako marketplace drugi co do wielkości w Polsce jest godny polecenia!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *