Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail

  O mnie

  Nigdy nie zależało mi na teorii zdobywanej od książkowych nauczycieli bycia przedsiębiorcą.

  Już od czasów liceum wiedziałem, że jeśli sam nie zadbam o swoje życie – nikt inny tego nie zrobi. Robiłem różne rzeczy, od pracy w magazynach w UK, po bycie rasowym handlowcem siedzącym codziennie w pracy do 20-stej, bo liczy się wynik na koniec miesiąca. Mam duszę ciekawskiego jajka, który lubi otaczać się ludźmi ambitnymi i wiedzącymi, jaki mają cel w swoim życiu.

  Wbrew pozorom, nie jestem osobą, która ocenia swoje życie z perspektywy ilości wynagrodzenia. Robię to, co lubię, bo sprawia mi ogromną frajdę możliwość tworzenia ciekawych projektów, które wnoszą dobrą wartość na rynku.

  Celem tego bloga nie jest robienie z siebie profesora, tylko dzielenie się własnymi, subiektywnymi opiniami oraz wiedzą, jaką samemu udaje mi się uzyskiwać podczas całego procesu. To nie jest płatne. Przedstawiam swoje codzienne know-how tylko po to, aby osoby czytające tego bloga mogły uczyć się na moich błędach.

  Nie pochwalę się 20-letnim doświadczeniem biznesowym na rynku, bo będąc rocznikiem 1997 r. ciężko o taki staż. Mam natomiast nadzieję, że Ci to nie przeszkadza 🙂

  Od ponad 3 lat prowadzę firmę reklamową, zajmującą się obsługą marek w zakresie strategii oraz designu.

  Skąd decyzja o blogu?

  Założyłem swoją drugą firmę. Założyłem, że będzie ona budowana jako mały „garażowy” start-up. Pomyślałem sobie, kurczę…! to idealny moment, aby na bieżąco publikować treści związane z procesem budowania nowej firmy!

  Grupą docelową tego bloga są osoby, które chcieliby założyć własny biznes i potrzebują wiedzy i narzędzi, jak również tych, którzy prowadzą swoje biznesy i przyda im się kilka wartościowych wpisów i inspiracji.

  Zapraszam Cię na bezpłatny newsletter, który będzie Cię informować o nowych artykułach 🙂