O mnie

Autoprezentacja w wielu aspektach jest niezmiernie ważna. Opisując siebie, chce byś mnie lepiej poznał/ła i zobaczył/ła, nie tylko przez pryzmat dotychczasowego przebiegu kariery zawodowej. Od zawsze wiedziałem, że rachunkowość i zarządzenie to moja ścieżka zawodowa. Począwszy od czasu szkoły średniej kształciłem się w liceum ekonomicznym, następnie nie pozostało mi nic innego jak zdobyć tytuł magistra na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Ścieżkę zawodową rozpocząłem od kancelarii podatkowej, następnie kilka lat pracowałem w finansach. Praca w korporacji to szkoła życia, wiele stresu, sukcesów i potknięć ale jeszcze więcej nauki – pierwsze rozmowy, spotkania biznesowe, wyjazdy na szkolenia i miliony procedur.

Czy byłem zawsze dobrym pracownikiem i uczniem? Doświadczałem na tej drodze zarówno sukcesów jak i porażek. Nie jest łatwo pisać o niepowodzeniach, jednak one nas kształtują i dzięki nim stajemy się lepsi. Co cenię w pracy? Ludzi i relacyjność – to coś bardzo ważnego, uwielbiam kontakt i nowe wyzwania.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu księgowości, prawa, zarządzania, finansów i psychologii.

Moje wykształcenie:

2021 – Collegium Humanum w Warszawie – Executive Master of Business Administration (MBA) – Zarządzanie w ochronie zdrowia

2015 – Uniwersytet Śląski w Katowicach – studia podyplomowe – Prawo w ochronie zdrowia

2012 – Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach – studia podyplomowe – Rachunkowość

2010 – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – Ekonomia – tytuł magistra

2005 – Zespół Szkół nr 2 w Żorach – Liceum Ekonomiczne – Finanse – tytuł technika ekonomisty

Po godzinach pracy oddaje się pasji zdobywania wiedzy psychologicznej, uwielbiam analizować zawiłości ludzkiej osobowości – to też skłoniło mnie do rozpoczęcia studiów psychologicznych oraz szkoły psychoterapii Gestalt.

Dla swoich Klientów jestem przede wszystkim partnerem, a nie tylko podwykonawcą. Wykorzystuję wieloletnie doświadczenie i konfrontuję je ze stale zmieniającą się rzeczywistością i przepisami